Rajecká dolina - PENZION - HORSKÝ HOTEL EVA MÁRIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Rajecká dolina

Aktivity

Rajecká dolina - doporučujeme celodenný výlet zakončený kúpaním v Rajeckých Tepliciach.
Je to oblasť ktorá Vám učarí ponukou svojej prírody a krásou svojich jedinečných miest. Najdôležitejšie zaujímavosti z tejto lokality máte popísané nižšie. Nezabudnite si plavky! Po celodennom výlete si doprajte relax v kúpeľnom dome APHRODITTE. Dokonalá relaxácia v antickom štýle termálnych výrivých kúpeľov.

Čičmany-ľudová architektúra-múzeum

Prvou odporúčanou zastávkou sú čičmany. Priamo v centre obce sa nachádza expozícia múzea, ktorú si nenechajte ujsť. Táto dedina je na Slovensku naozaj jedinečná. V zime sú tu aj dobré možnosti na lyžovanie

Rajecká Lesná-Frivald-Pútnické miesto-Drevenný Betlehem
Pútnicke miesto a zároveň sa tu nachádza unikátny drevenný vyrezávaný pohyblivý betlehem. Budete žasnúť nad šikovnosťou jeho zhotoviteľa. Táto svetová rarita je prístupná takmer do večera a vstupné je dobrovoľné. Na kraji obce je kalvária a pod ňou zo zeme vyteká zázračná voda. Neveríte ?

Zámok Kunerad
Secesný zámok s rohovými vežami a terasami s arkádami. Postavený v r. 1916, pôvodne lovecký zámoček, v období SNP štáb 2. partizánskej skupiny M. R. Štefánika, 25. 9. 1944 vypálený nemeckými vojakmi. Po vojne zrekonštruovaný, dnes liečebňa.

Kupalisko Veronika Rajec
7 bazénov s tobohanmi to je niečo pre vás i vaše deti.

Kúpele Aphroditte Rajecké Teplice

Relaxácia v termálnej 38 stupňovej, minerálnej vode a v chladnejšom bazéne s výrivkami perlátormi a tryskami. Komu je málo môže si dať masáže, všetky možné sauny alebo sa občerstviť priamo pri bazénoch. Vrele odporúčame.

V Rajeckých tepliciach sa trocha poprechádzajte a objavte krásne jazierko s rybárskou baštou, kvalitné reštaurácie alebo obchody so suvenírmi. Skrátite si čas pri čakaní na vstup do afrodity a zažijete atmosféru tohto malého ale slávneho kúpeľného mestečka.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky